Nieuwbouw toekomstbestendig huis Boekel

De wens van de opdrachtgever was om een toekomstbestendig huis te ontwerpen waarbij men alle voorzieningen op de begane grond heeft, maar welke in de toekomst ook ruimte kan bieden aan bijvoorbeeld een gezin met kinderen. Daarnaast moest het een woning worden met nul-op-de-meter. Wat inhoudt dat er evenveel energie wordt opgewekt als er wordt verbruikt!
Dit hebben wij gerealiseerd door gebruik te maken van extra hoge isolatiewaarden van de buitenschil. Daarnaast hebben we energiezuinige installaties toegepast en onder andere rekening gehouden met de positie van ramen en overstekken van de woning.

 

Is een woning met nul-op-de-meter ook interessant voor jou en wil je hier meer over weten? Neem dan gerust vrijblijvend contact met ons op!